سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
Feb 19 2019
ساعت :

ملکه ویکتوریا و ژورنالیسم ویکتوریایی
product_7

قیمت:
7,000 تومان84719002
معرفی کوتاه:کتابچه‌ی حاضر، شرح زندگی ملکه‌ی ویکتوریا ـ یکی از حکمرانان تاریخ کشور انگلستان ـ هم چنین ذکر خصوصیات اخلاقی، دلایل شهرت وی و پیشرفت‌هایی است که در ...ادامه‌یِ مطلب
  • شرحِ محصول
  • ویژگی‌ها

معرفی کوتاه:کتابچه‌ی حاضر، شرح زندگی ملکه‌ی ویکتوریا ـ یکی از حکمرانان تاریخ کشور انگلستان ـ هم چنین ذکر خصوصیات اخلاقی، دلایل شهرت وی و پیشرفت‌هایی است که در عصر او، در حوزه‌ی روزنامه‌نگاری، درام، نقاشی، موسیقی و داستان‌های تخیلی پدید آمد. نیز به مساله‌ی کار زنان خارج از منزل در این زمان، اشاره شده است. در پایان نیز، عکس‌هایی از وی چاپ گردیده است.

ویژگی‌ها

جود
52
خشتی
شومیز
1
تهران
100
941.081092
فارسی

درباره ما

گروه مجلات و کتاب سایت " درنامه " با پشتوانه فرهنگی که کار خود را از سال 1375 آغاز نموده است دارای مجوز نشر کتاب و مجله  از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

سایت درنامه در واقع بازوی اصلی و رسمی گروه حاضر در فضای مجازی است که بطور رسمی در تابستان سال 1395 تاسیس و راه اندازی شده است و برای عموم علاقمندان عزیز و دوستداران فرهنگ و هنر قابل استفاده و دسترسی می باشد. 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات