سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
Feb 19 2019
ساعت :

پابلو پیکاسو نابغه کوبیسم
product_5

قیمت:
9,000 تومان83b28113
معرفی کوتاه:در این کتابچه زندگی نامه‌ی "پابلو پیکاسو" (1881 - 1973) نقاش فرانسوی و بنیانگذار سبک کوبیسم بازگو شده است. در قسمتی از کتاب از زبان پیکاسو می‌خوانیم: کوبیسم ...ادامه‌یِ مطلب
  • شرحِ محصول
  • ویژگی‌ها

معرفی کوتاه:در این کتابچه زندگی نامه‌ی "پابلو پیکاسو" (1881 - 1973) نقاش فرانسوی و بنیانگذار سبک کوبیسم بازگو شده است. در قسمتی از کتاب از زبان پیکاسو می‌خوانیم: کوبیسم هیچ فرقی با سبک‌های دیگر در نقاشی ندارد. همان اصول پایه و عناصر نقاشی در همه آن‌ها یکسان است. تنها فرق آن این است که برای مدت‌هیا متمادی این سبک فهمیده نشده بود و حتی این روزها نیز کسانی هستند که نمی‌توانند از آن چیزی بفهمند و در آن چیزی نمی‌بینند... من هرگز چیزی بسیار متفاوت خلق نکردم. هر زمان که می‌خواستم چیزی را بیان کنم، بدون فکر کردن به گذشته و آینده این کار را می‌کردم، من هرگز چیزی بسیار متفاوت خلق نکردم....".

ویژگی‌ها

جود
48
خشتی
شومیز
1
تهران
200
759.4
فارسی

درباره ما

گروه مجلات و کتاب سایت " درنامه " با پشتوانه فرهنگی که کار خود را از سال 1375 آغاز نموده است دارای مجوز نشر کتاب و مجله  از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

سایت درنامه در واقع بازوی اصلی و رسمی گروه حاضر در فضای مجازی است که بطور رسمی در تابستان سال 1395 تاسیس و راه اندازی شده است و برای عموم علاقمندان عزیز و دوستداران فرهنگ و هنر قابل استفاده و دسترسی می باشد. 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات