دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
Oct 15 2018
ساعت :

جاسوسه وسوسه گر
product_16

قیمت:
7,000 تومان87507014
معرفی کوتاه:مقولۀ جاسوسی و جرایم مرتبط با جنگ، همواره، مورد توجه مردم در سراسر دنیا بوده است. این حرفه، اگر برای کشور خود شخص اختیار شود، افتخارآمیز و اگر برای بیگانگ ...ادامه‌یِ مطلب
  • شرحِ محصول
  • ویژگی‌ها

معرفی کوتاه:مقولۀ جاسوسی و جرایم مرتبط با جنگ، همواره، مورد توجه مردم در سراسر دنیا بوده است. این حرفه، اگر برای کشور خود شخص اختیار شود، افتخارآمیز و اگر برای بیگانگان باشد، ننگ‌آور است. "ماتاهری"، جاسوسۀ زیبای هلندی، از آن دست جاسوسانی بود که هنوز هم کسی به درستی نمی‌داند آیا او برای کشورش و متحدین جاسوسی می‌کرد یا برای آلمانی‌ها! او در "لیوداردن" هلند متولد شد و در 15 اکتبر 1917، در پاریس فرانسه، پس از یک دوره محاکمه جنجالی، به جرم جاسوسی برای آلمان‌ها به اعدام محکوم شد و این حکم به اجرا درآمد. فرانسوی‌ها و متحدین آن‌ها معتقد بودند که وی سال‌ها برای آلمانی‌ها جاسوسی می‌کرده است.

ویژگی‌ها

ماتا هری, محمدجواد کاس نژاد
جود
56
جيبي
شومیز
1
تهران
100
949.207092
فارسی

درباره ما

گروه مجلات و کتاب سایت " درنامه " با پشتوانه فرهنگی که کار خود را از سال 1375 آغاز نموده است دارای مجوز نشر کتاب و مجله  از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

سایت درنامه در واقع بازوی اصلی و رسمی گروه حاضر در فضای مجازی است که بطور رسمی در تابستان سال 1395 تاسیس و راه اندازی شده است و برای عموم علاقمندان عزیز و دوستداران فرهنگ و هنر قابل استفاده و دسترسی می باشد. 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات