دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
Oct 15 2018
ساعت :

آل کاپون: دشمن شماره یک مردم
product_14

قیمت:
7,000 تومان86802009
معرفی کوتاه:در باب شخصیت و زندگی "آل کاپون" مطالب فراوانی در نشریات، کتاب‌ها و دیگر رسانه‌ها ذکر شده و فیلم‌های سینمایی چندی نیز در این خصوص ساخته شده است. اما ه ...ادامه‌یِ مطلب
  • شرحِ محصول
  • ویژگی‌ها

معرفی کوتاه:در باب شخصیت و زندگی "آل کاپون" مطالب فراوانی در نشریات، کتاب‌ها و دیگر رسانه‌ها ذکر شده و فیلم‌های سینمایی چندی نیز در این خصوص ساخته شده است. اما همه‌ی این موارد چندان درست به نظر نمی‌رسد. حقیقت این است که آل کاپون در خاک آمریکا متولد شد. نکته‌ی جالب درباره‌ی خانواده آل این است که در آن هرگز خشونت و درنده‌خویی وجود نداشت و او در محیطی آرام و بی‌دغدغه رشد و نمو یافت. اما شاید این تاثیر اجتماع بود که او را به دشمن شماره یک آن بدل کرد. کتاب حاضر به شرح زندگی، جنایت‌ها و سخنان معروف "آل کاپون" اختصاص دارد. کاپون بدون شک یک گانگستر تمام‌عیار بود و سلطان شیکاگو محسوب می‌شد. او بی‌تردید یک الگو برای مجرمان و هم‌چنین یک عبرت برای مردم آمریکا بود. نکته‌ی مهم در خصوص او این است که جرم اصلی وی قاچاق مشروبات الکلی بود که طبق قانون در آن سال‌ها جرم محسوب می‌شد. آل کاپون در قبرستان "مونت کارمل" در کالیفرنیا دفن شده است. روی سنگ قبر او حک شده است: آلفونسر کاپونه (1947-1899) "مسیح من رحم کن".

ویژگی‌ها

محمدجواد کاس نژاد
جود
56
رقعی
مقوایی
1
تهران
200
364
فارسی

درباره ما

گروه مجلات و کتاب سایت " درنامه " با پشتوانه فرهنگی که کار خود را از سال 1375 آغاز نموده است دارای مجوز نشر کتاب و مجله  از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

سایت درنامه در واقع بازوی اصلی و رسمی گروه حاضر در فضای مجازی است که بطور رسمی در تابستان سال 1395 تاسیس و راه اندازی شده است و برای عموم علاقمندان عزیز و دوستداران فرهنگ و هنر قابل استفاده و دسترسی می باشد. 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات