سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
Feb 19 2019
ساعت :

هری هودینی: زنجیرهای گسسته
product_1

قیمت:
7,000 تومان86802019
معرفی کوتاه:"هری هودینی" به خود می‌گفت که: در 6 آوریل 1874 در شهر "اپلتون" در ایالت "ویسکانسین" آمریکا متولد شده است. اما در 24 مارس 1874 در بوداپست مجارستان و از والدینی مجا ...ادامه‌یِ مطلب
  • شرحِ محصول
  • ویژگی‌ها

معرفی کوتاه:"هری هودینی" به خود می‌گفت که: در 6 آوریل 1874 در شهر "اپلتون" در ایالت "ویسکانسین" آمریکا متولد شده است. اما در 24 مارس 1874 در بوداپست مجارستان و از والدینی مجاری متولد شده بود. اریک در اپلتون و در هنگام کودکی چهره‌ای دوست‌داشتنی بود و دست به شعبده‌های ساده و تردستی‌های ابتدایی می‌زد. در 28 اکتبر 1883 اریک اولین‌بار در برابر جمعی از تماشاچیان عملیات آکروبات خویش را به نمایش گذاشت. او نه سال سن داشت و این حرکات همه را شگفت‌زده کرد. اریک به خویش لقب نیز داده بود: "اریک" شاهزاده‌ی هوا". الگو و بت اریک شعبده‌باز بزرگ فرانسوی، روبر هودین، بود. اریک یک حرف "I" به آخر هودین افزود و خود را "هودینی" معرفی کرد و حضار اندک‌اندک با شخصیت جدیدی به نام هری هودینی آشنا شدند. هری هودینی کار خویش را به طور تخصصی از سن 17 سالگی آغاز کرد. او در فضاهای باز، تالارهای موسیقی، سالن‌های نمایش، پارک‌ها و گوشه کنار شهر نیویورک برنامه اجرا می‌کرد و تعداد این برنامه‌ها گاهی به 20 نمایش در روز نیز می‌رسید هری هودینی بدون شک معروف‌ترین و شاخص‌ترین شعبده‌باز در عصر معاصر محسوب می‌شود. در کتاب پیش رو سعی شده با استفاده از معتبرترین سایت‌های اینترنتی در دسترس شمه‌ای از زندگی این استاد زنجیرها بازگو شود.

ویژگی‌ها

40
رقعی
مقوایی
1
تهران
200
793.8
فارسی

درباره ما

گروه مجلات و کتاب سایت " درنامه " با پشتوانه فرهنگی که کار خود را از سال 1375 آغاز نموده است دارای مجوز نشر کتاب و مجله  از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

سایت درنامه در واقع بازوی اصلی و رسمی گروه حاضر در فضای مجازی است که بطور رسمی در تابستان سال 1395 تاسیس و راه اندازی شده است و برای عموم علاقمندان عزیز و دوستداران فرهنگ و هنر قابل استفاده و دسترسی می باشد. 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات